[vc_row][vc_column][vc_column_text]Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem formalnego terminu zgłoszeń w dniu 12.10.2017 informujemy, iż decyzją Organizatora i partnerów projektu :

a) z racji faktu, iż zgłaszane są nadal informacje od szkół dotyczące woli przystąpienia do inicjatywy, pozostawiamy nabór ciągły zgłoszeń i udziału w konkursach na artykuł „ŚLADAMI I I II WOJNY ŚWIATOWEJ W REGIONACH” oraz na zadania do gry miejskiej: „MIEJSKA PRZESTRZEŃ – SKARBNICĄ EDUKACJI, PAMIĘCI I PRZYGODY”, z zastrzeżeniem, iż dodatkowe zgłoszenie musi nastąpić nie mniej niż na 7 dni przed planowanym terminem złożenia prac konkursowych przez daną szkołę/placówkę, za akceptacją Organizatora.

b) do dnia 20 października 2017 r. utrzymujemy nabór szkół na turniej debat oksfordzkich „HISTORIA W SŁOWIE ZAMKNIĘTA” w województwie świętokrzyskim;

c) do dnia 27 października 2017 r. utrzymujemy nabór szkół na turniej debat oksfordzkich „HISTORIA W SŁOWIE ZAMKNIĘTA” w województwie opolskim.

Jednocześnie, utrzymujemy także nabór szkół w województwie łódzkim oraz mazowieckim na listę rezerwową dla turnieju debat oksfordzkich.

Zespół RODEH

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

powrót