[vc_row][vc_column][vc_column_text]Szanowni Państwo,

Zespół Projektowy RODEH wyłonił zwyciezców konkursu na zadania do gry miejskiej: Przestrzeń miejska/regionu – skarbnicą edukacji:

1. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach – 47 pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu – 47 pkt
  3. Szkoła Podstawowa nr 33 w Łodzi – 45 pkt

Szkoły, które zajęły miejsca 1-2 otrzymują zaproszenie udziału w Akademii Wiedzy i Umiejętności RODEH, która odbędzie się w dniach 10-14 grudnia 2018 r. Trzecia drużyn – wyróżniona –  zachowują prawo do udziału w Akademii, jeśli poszczególni zwycięzcy wycofają się z udziału (w tym szkoły z 3 miejsca).

Zgodnie z założeniami projektu wyróżniono specjalną nagrodą Organizatora drużyny, które wzięły udział w całym komponencie konkursowo-turniejowym RODEH, tj. Turnieju Debat Oksfordzkich oraz konkursach na zadania do gry miejskiej/regionu oraz na artykuł dotyczący I i II wojny światowej w regionie. Laury przypadły:

• Technikum nr 6 w Sosnowcu
  • Zespołowi Szkół Ekonomicznych w Poznaniu.

Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia na Akademii RODEH!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz zapytań dotyczących punktacji, jaką otrzymały szkoły biorące udział w konkursie, prosimy o ich wysyłanie na adres: mandrzejczak@natolin.edu.pl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]