Zapraszamy do udziału w konferencji w dniu 26 października 2017 w Krakowie organizowanej  przez Przedstawicielstwo KE w Polsce (PKE) oraz Katedrę Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Częścią wydarzenia będzie Dialog Obywatelski z dyrektorem PKE Markiem Prawdą. Zainteresowanych zachęcamy do rejestrowania się.

Konferencja odbędzie się  na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 27, Budynek Główny, Sala Senacka.

Konferencja jest skierowana do szerokiego grona zainteresowanych, w tym przede wszystkim specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej i przedsiębiorców działających na rynkach zagranicznych.

Celem konferencji jest prezentacja aktualnej sytuacji, omówienie wyników badań i wymiana poglądów oraz dyskusja na temat stanu i perspektyw współpracy gospodarczej Unii Europejskiej z Kanadą, USA i Meksykiem. W swym założeniu konferencja ma być platformą wymiany myśli pomiędzy ekspertami z dziedziny ekonomii, pracownikami instytucji europejskich oraz praktykami biznesu. Wobec dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej, podjęte zagadnienia wydają się szczególnie warte uwagi i dyskusji.

Konferencja odbędzie się w języku polskim (bez tłumaczenia). Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o rejestrację na stronie internetowej konferencji: http://symposium.pl/transintegr (link is external) do dnia 25 września 2017.